Mustafa Kemal ATATÜRK

Yenice OSB

2012 yılında Yenice Sanayici ve İşadamları Derneği (YENSİAD) tarafından başlayan girişimler sonucunda 2015 yılında Islah OSB unvanını aldı. 5 yıllık ıslah sürecini 2 yılda tamamlayarak önemli bir başarıya imza atan Yenice Islah OSB, 08.08.2017 tarihinden itibaren Organize Sanayi Bölgesi statüsüne alındı. 2018 yılında başlatılan Cerrah Sanayi Bölgesi’nin Yenice OSB ile birleştirilmesi yönündeki çalışmalarda hızla devam etmektedir. Türkiye’nin önemli üretim merkezlerinden İnegöl’ün, 3’üncü Organize Sanayi Bölgesi olan Yenice OSB, 1200 dönüm alan üzerinde, yüzde 35’lik doluluk oranına sahiptir, 31 faal durumda firma ile 2500 kişilik istihdam sağlamaktadır.

 
 

BAŞKANIN MESAJI
ETKİNLİK TAKVİMİ
E-BÜLTEN
ANKET
Duyurularımızdan Nasıl Haberdar Oluyorsunuz?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, 30.11.2020 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda İçişleri Bakanlığı tarafından 01.12.2020 tarihli ve "Koronavirüs Salgını Yeni Tedbirler" konulu genelge yayımlanmıştır.

Söz konusu Genelge ile 01.12.2020 Çarşamba gününden itibaren geçerli olacak şekilde yeni kısıtlamalar getirilmiştir. Söz konusu kısıtlamalar ile ilgili bilgi için aşağıda linki yer alan Genelgenin dikkatlice okunması önem arz etmektedir.

Sokağa çıkma kısıtlamasının günlük hayata etkisini en az düzeyde tutmak amacıyla; Açık Olacak İş Yeri, İşletme ve Kurumlar ile İstisna Kapsamında Olan Kişiler Genelge'de belirtilmiştir.

Genelgede belirtilen bu kişilerin yapılacak denetim ve kontrollerde kısıtlamalardan muaf olduklarını kanıtlamaları ve cezai işlemlerle karşı karşıya kalmamaları için aşağıda yer alan İzin Formunun doldurulup işyeri tarafından kaşe ve imza yapılmış olarak yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

İzin Formunun ilgili işyeri dışında başka bir yere onaylatılmasına gerek yoktur.

İzin Formları her bir çalışan için en fazla 1 haftalık düzenlenecektir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

EKLER:

  1. İçişleri Bakanlığı'nın 01.12.2020 tarihli Genelgesi
  2. Açık Olacak İşyeri, İşletme ve Kurumlar ile İstisna Kapsamında Olan Kişiler
  3. İzin Formu MS EXCEL dosyası (xls) için tıklayınız