modefexpo

Modef Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan 21. İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 04 – 12 Nisan 2009 tarihleri arasında İnegöl Fuar Merkezinde düzenlenecek.Türkiye’nin en önemli Ev Mobilyası fuarlarından biri olan MODEF, Türk Mobilya Sektörünü dünya pazarında en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyor.

MODEF, yerli ve yabancı iştirakçilerin beklentilerine en üst düzeyde yanıt vermeyi hedefliyor. Ahşap ve modüler mobilyanın seçkin ürünlerinin sergileneceği MODEF geleneksel çizgi ile bugünün özgün tasarımlarını buluşturuyor.

Türkiye’nin en önemli mobilya üreticilerini bünyesinde barındıran İnegöl, Türk Mobilya sektörünün parlayan yıldızıdır. Dünya ölçeğinde tasarımlara sahip ürünleriyle İnegöl Mobilyası, MODEF ile dünyaya açılıyor.

Ayrıntılı bilgi için MODEF'in internet sitesi http://www.modef.com.tr/">http://www.modef.com.tr ve 0 224 713 16 26 numaralı telefondan yararlanabilirsiniz.

 

modef2010

İnegöl mobilyasının dünyaya açılan penceresi olan 'MODEF 2010' Fuarı, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün tarafından açıldı.

Devamını oku: MODEF 2010 Açıldı
 

e-Posta Haber Grubu
Site içi arama