Bursa Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde, İnegöl İşletme Fakültesi tarafından yürütülen Muhasebe ve Denetim ile Uluslararası Ticaret alanlarında 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Bahar Döneminde Tezsiz Yüksek Lisans programlarına öğrenci alınacaktır.

Üniversite-sanayi işbirliği açısından yüksek lisans programlarının başlatılması işletmeler açısından önem arz etmektedir. Yüksek lisans programları, şirket yöneticileri ve işletmelerde beyaz yaka olarak çalışan personellere Muhasebe ve Denetim ile Uluslararası Ticaret olmak üzere iki alanda lisans üstü öğrenim görerek uzmanlaşma fırsatı sunmaktadır.

Yüksek lisans program başvuruları 10-15 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. 4 yıllık fakülte mezunlarının başvurabileceği programlara katılanlar başarılı olmaları halinde 1,5 yılda mezun olabilecekler.

Başvuru ve kayıt işlemlerinin doğru ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için başvuru koşullarının dikkatli okunması ve eksiksiz yapılması gerekmekte olup, başvuru süreci ve koşulları ile ilgili detaylı bilgiye https://uludag.edu.tr/dosyalar/oidb/duyuru_resim/sosyal_bil_ens_kontenajanlar.pdf adresinden erişilmektedir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

Site içi arama