İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Politikasının amacı, güçlü ve kurumsal altyapısı ile Odanın hizmetlerinde teknolojik yenilikleri takip ederek, Üyelerine dünya standartlarında hizmet vermek, Üyelerin mesleki etkinliklerini kolaylaştırmaktır. 

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası olarak hem İnegöl’ün hem de Odanın istikrarlı büyümesi ile uluslararası kimliğe ulaşması için sunduğu hizmet anlayışında kaliteyi kılavuz edinmek ve kalite düzeyini gelişen teknoloji doğrultusunda revize etmektir.

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, Bilgi ve İletişim Teknolojilerini etkin ve verimli bir biçimde kullanarak politikanın uygulanabilmesini sağlanmaktadır.

Bu politika ile Oda hizmetlerinde en güncel yazılımlar, en güncel sistemler ve en güncel teknolojiler kullanılmasının sağlanması amaçlanmaktadır.

Yine bu politika ile Oda çalışanlarının teknoloji kullanım yetkinliklerinin artırılması, Odanın Bilgi İşlem altyapısının sürekli güçlü ve güncel olmasının sağlanması, felaket senaryolarına hazır bir altyapının mevcudiyetinin sağlanması amaçlanmaktadır.

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Politikası ile Odanın lisanslı yazılım kullanması, internet trafiğinin kontrol altında tutulması, 5651 Sayılı Kanun ve bu kanun uyarınca çıkarılan yönetmeliklere uygun hareket edilmesinin sağlanması disipline edilmektedir.

Site içi arama