AB İşletmelerin ve KOBİ'lerin Rekabet Edebilirliği (COSME) Programının ulusal koordinasyonu, Küçük ve Orta Ölçekli işletmeleri Geliştirme ve Destekleme idaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından yürütülmektedir.

KOSGEB tarafından, "COSME 2020 Çalışma Programında yer alan kümelenme çağrıları"na yönelik olarak, ekteki program çerçevesinde 16-17 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul'da (Şişli Radisson Blu Otel'de) ve 19-20 Mart 2020 tarihlerinde Adana'da (Sheraton Grand Otel'de), COSME Kümelenme Eğitim Programları gerçekleştirilecektir.

Kümelenme çağrılarına ülkemizden KOBİ'lere hizmet sunan kurum/kuruluşlar (Üniversiteler, Teknokentler, Kümeler, Organize Sanayi Bölgeleri, Ticaret ve Sanayi Odaları, Meslek Kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşları) başvuru yapabilecek olup, gerçekleştirilecek eğitimlerle çağrıların tanıtılması ve yapılacak başvuruların kalitesinin arttırılması hedeflenmektedir.

Bu kapsamda, söz konusu eğitimlere katılmak isteyenlerin tercih edilen eğitim programı ve katılımcı bilgilerinin yazı ile KOSGEB'e ve e-posta ile Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine 12 Mart 2020 tarihine kadar bildirilmesi gerekmektedir.

Paydaşlarımıza duyurulur.

EK: Eğitim Programı için tıklayınız.

e-Posta Haber Grubu
Site içi arama