Mustafa Kemal ATATÜRK
EXPO İNEGÖL'22 Sanal Fuarı 30 Mayıs 2022'de Başlıyor

İnegöl’ün ilk sanal fuarı olan EXPO İNEGÖL’22 Fuarı çalışmaları tamamlandı.

30 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında kapılarını tüm dünyaya açacak olan EXPO İNEGÖL Fuarı’nda 10 hol ve 67 salonda yer alan binden fazla firma ile bu firmalara ait 1 milyonu aşkın sayıdaki ürün tüm dünyaya sergilenecek.

Fuarın açılışı 30.05.2022 tarihinde saat 14:00'de TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun teşrifleri ile dijital olarak gerçekleşecek.

Fuara paralel olarak farklı temalarda söyleşi ve paneller gerçekleştirilecektir. 

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, “İnegöl’ümüzde yer alan tüm sektör temsilcilerimizin dijitalleşen çağda mevcut şartlara ayak uydurabilmeleri, sektörlerinde rekabetlerini sürdürebilmeleri ve gelişimlerini sağlayabilmeleri maksadıyla harekete geçtiğimiz bu yolda ‘İnegöl firmaları EXPO İNEGÖL ile dijitalleşiyor’ sloganımız ile fuarımızın hazırlıklarını tamamlamış bulunuyoruz.

30 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında açık kalacak olan fuarımızda 10 hol ve 67 salon içerisinde konumlanan şehrimizde tüm sektörlerden bini aşkın firmamız, 1 milyonu aşkın adetteki ürünlerini sergileyecekler. Bunun yanı sıra fuarımızda uluslararası düzeyde B2B ve B2C görüşmeleri de gerçekleştirilebilecek olup bu sayede katılımcılarımızın ve dolayısıyla şehrimizin ticari hacminin gelişimini de desteklemiş olacağız.

Bölgemizin en kapsamlı sanal fuar ve e-ihracat projesi olan EXPO İNEGÖL Sanal Fuarı ile firmalarımızın yurtiçi ve yurtdışı pazarlara erişimlerini, dijitalleşmelerini önemsiyor ve destekliyoruz. Fuarımızı gezmek isteyen herkes 30 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında https://expoinegol.globalpiyasa.com/ internet adresinden kolay bir şekilde erişim sağlayarak firmalarımızın ürünlerini görebilir ve ticari işbirlikleri sağlayabilirler” dedi.

https://expoinegol.globalpiyasa.com/

Fuar tanıtım sunumuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Yayınlanma Tarihi: 20-05-2022

BAŞKANIN MESAJI
ETKİNLİK TAKVİMİ
E-BÜLTEN
ANKET
Duyurularımızdan Nasıl Haberdar Oluyorsunuz?