Mustafa Kemal ATATÜRK
Nijerya Pazarı ve Ticaret Fırsatlar

BTSO tarafından, 7 Ocak 2021 Perşembe günü saat 14:30 — 16:30 arasında Nijerya pazarının ve bölgede bulunan ticaret imkanlarının ele alınacağı; tekstil ve mobilya sektörleri başta olmak üzere tüm sektörleri kapsayan "Nijerya Pazarı ve Ticaret Fırsatları " konulu online seminer (Zoom Webinar bağlantısı ile) gerçekleştirilecektir.

T.C. Abuja Büyükelçisi Sn. Ahmet Melih Ulueren, T.C. Abuja Ticaret Müşaviri Sn. Onur Akgül, DEİK Türkiye — Nijerya İş Konseyi Başkanı Sn. Hakan Özel ve MÜSİAD Nijerya Şube Başkanı Sn. Tevfik Demirel'in konuşmacı olarak yer alacağı online seminere katılım ücretsiz olup, katılmak isteyen üyelerimizin 6 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 17.00'e kadar kayıt yapmaları gerekmektedir.

Seminer Adı : Nijerya Pazarı ve Ticaret Fırsatları

Tarih : 7 Ocak 2021 Perşembe

Saat : 14:30 — 16:30 

Yayınlanma Tarihi: 07-01-2021

BAŞKANIN MESAJI
ETKİNLİK TAKVİMİ
E-BÜLTEN
ANKET
Duyurularımızdan Nasıl Haberdar Oluyorsunuz?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, 30.11.2020 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda İçişleri Bakanlığı tarafından 01.12.2020 tarihli ve "Koronavirüs Salgını Yeni Tedbirler" konulu genelge yayımlanmıştır.

Söz konusu Genelge ile 01.12.2020 Çarşamba gününden itibaren geçerli olacak şekilde yeni kısıtlamalar getirilmiştir. Söz konusu kısıtlamalar ile ilgili bilgi için aşağıda linki yer alan Genelgenin dikkatlice okunması önem arz etmektedir.

Sokağa çıkma kısıtlamasının günlük hayata etkisini en az düzeyde tutmak amacıyla; Açık Olacak İş Yeri, İşletme ve Kurumlar ile İstisna Kapsamında Olan Kişiler Genelge'de belirtilmiştir.

Genelgede belirtilen bu kişilerin yapılacak denetim ve kontrollerde kısıtlamalardan muaf olduklarını kanıtlamaları ve cezai işlemlerle karşı karşıya kalmamaları için aşağıda yer alan İzin Formunun doldurulup işyeri tarafından kaşe ve imza yapılmış olarak yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

İzin Formunun ilgili işyeri dışında başka bir yere onaylatılmasına gerek yoktur.

İzin Formları her bir çalışan için en fazla 1 haftalık düzenlenecektir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

EKLER:

  1. İçişleri Bakanlığı'nın 01.12.2020 tarihli Genelgesi
  2. Açık Olacak İşyeri, İşletme ve Kurumlar ile İstisna Kapsamında Olan Kişiler
  3. İzin Formu MS EXCEL dosyası (xls) için tıklayınız