Mustafa Kemal ATATÜRK
Yavuz UĞURDAĞ

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, faaliyette olan dört bini aşkın üyesinden aldığı güçle sürekli büyümekte ve geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

80’li yıllardan itibaren sanayileşmeye başlayan İnegöl, bugün yıllık 1 milyar doların üzerinde dış ticaret hacmine sahip olmuştur. Nüfusu 300 bine yaklaşan İnegöl’ümüzde; gelişim ve değişimin etkilerini hem iş yaşantımızda hem de günlük yaşantımızda görüyoruz.

Rekabet imkânları başta olmak üzere, verimlilik, kurumsallaşma, uluslararasılaşma gibi konularda özel sektöre kılavuzluk etmek, eğitim ve danışmanlık imkânları sağlamak gibi bir misyona sahip olan Odamızın vermiş olduğu hizmetlerin kalitesi, üyelerinin ulusal ve uluslararası arenalardaki gücünü ve konumunu belirlemektedir.

Şu bir gerçek ki; İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası sahip olduğu vizyon ve yönetim anlayışı sayesinde bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da İnegöl’ün değişim ve gelişim sürecinde etkili olmaya devam edecektir.

Ülkemizin dünyanın en büyük on ekonomisi arasına girmesi hedefine, ancak güçlü bir özel sektör ile ulaşabiliriz. Güçlü bir özel sektör için, özel sektörün en üst düzeydeki temsilcisi sağlıklı bir Oda Sisteminin varlığıdır. Bu çerçevede Odamız 2014 yılından bugüne kadar 5 yıldızlı Oda statüsü ile TOBB Akreditasyon sisteminde akredite olarak hizmet vermektedir. Akredite Oda olarak sürekli değişen iş dünyasında, vizyonumuz doğrultusunda kendimizi devamlı yenilemeyi ve hizmet kalitemizi geliştirmeyi hedefliyoruz.

Bu yenilikler çerçevesinde; şehrimize, sanayicimize ve tacirlerimize değer katarak ülkemizin, hedeflenen seviyeye ulaşması yolunda var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Yayınlanma Tarihi: 31-03-2020

BAŞKANIN MESAJI
ETKİNLİK TAKVİMİ
E-BÜLTEN
ANKET
Duyurularımızdan Nasıl Haberdar Oluyorsunuz?